29 czerwca 2014

Katarski sposób na MundialFani piłki nożnej w Katarze mają wiele miejsc gdzie mogą oglądać mecze mistrzostw świata. Są to hotele, bary i strefy kibica specjalnie wybudowane na tą okoliczność. 

Odwiedziliśmy jedną ze stref kibica, mieszczącą się w moim ulubionym miejscu czyli na Katarze. Brazil 2014 fan zone to miejsce gdzie na 10 metrowym ekranie LED można oglądać wszystkie mecze mistrzostw. 

Wejście jest bezpłatne i otwarte dla publiczności. Zachęca się jednak do rejestracji online, dzięki czemu ma się szansę na wygranie wielu nagród. Takich jak: wycieczka na finałowy mecz mistrzostw świata w Rio de Janeiro, dwa samochody Kia, uroczystą kolacje, nocleg dla dwóch osób w hotelu "W" Doha.

Strefa jest otwarta na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, wówczas można korzystać z wielu przygotowanych atrakcji, takich jak drybling, kontrola nad piłką, precyzyjne strzelanie do celu, można także sprawdzić siłę swojego uderzenia, zrobić sobie zdjęcie z najbardziej znanym trofeum lub zagrać mecz z przyjaciółmi na piaszczystym boisku. Nie było by nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że wszystkie nasze wyniki, czasy i zdjęcia zapisywane są na interaktywnej opasce jaką dostajemy przy rejestracji, a następnie wysyłane na naszego maila. 

Ponadto znajduje się tu wyznaczona strefa dla najmłodszych, bary, restauracje i kawiarnie, jak i największy stół piłkarzyków jaki w życiu widziałam. 

Wszystko w kolorowej oprawie Brazylii, z malowaniem twarzy, muzyką, mimami i masą ludzi dbających o niepowtarzalną atmosferę piłkarskiego święta. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy