1 grudnia 2015

Grudzień

Rozpoczynamy ostatni miesiąc roku! Niezwykły miesiąc! Nasz kalendarz Adwentowy  gotowy do odliczania, a pierwsze zadanie na ten dzień, to napisanie listu do Świętego Mikołaja. Ach, jak ja kocham ten czas!


4 komentarze:

 1. Patrycjo nigdy tego nie robię, ale tym razem muszę zostawić komentarz... otóż chciałam Ci powiedzieć, że prowadzisz absolutnie fantastycznego bloga... jesteś niesamowita, bo w jakiś magiczny sposób zabrałaś mnie na wycieczkę, po jakże pięknym i ciekawym miejscu jakim jest katar... bloga odkryłam przypadkiem, szukając informacji o tym kraju, gdyż być może go już wkrótce odwiedzę i naprawdę muszę Ci pogratulować... Piękna kobieta z pasją, dwójką rozkosznych maluchów i fajnym facetem u boku... taka wyzierasz z tych wszystkich zdjęć i opisów. Dziękuję Ci za kilka wspaniałych wieczorów jakie spędziłam czując promienie słońca, morskie fale i ogrom miłości jaki płynie z tego miejsca.... Przesyłam Ci serdeczne pozdrowienia.. K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie dziękuje za te piękne słowa, aż przechodzą mi ciarki po ciele z radości. Dziękuje, jeszcze raz dziękuje...

   Usuń
 2. Pani Patrycjo,
  Czy mogę prosić o kontakt prywatny? Chcę zadać Pani kilka pytań, ale nie chciałabym, żeby w tej chwili były one publiczne :)

  Serdecznie pozdrawiam!
  Aneta
  aneta.wm@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Aneto,
   Proszę pisz na FB https://www.facebook.com/Tw%C3%B3rcza-Mama-181339905365747/ lub na maila tworczamama.info@gmail.com

   Usuń

Podoba Ci się? Podaj dalej! Twoja rekomendacja bardzo mnie ucieszy